منو

فروش و پخش لوله و اتصلات آذین و نیوپایپ به صورت کلی و جزیی

(not rating)

پخش آذین- انبار سراج
پخش انواع لوله در برندهای مختلف
پخش عمده انواع لوله اتصالات ساختمانی
آذین
نیوپایپ
پوش فیت
پلیکا
پلیمر گلپایگان
لوله گستر گلپایگان
مدل پلاستیک
نفیس لوله
صبا لوله

انباردار لوله‌های شما هستیم
آیا به فکر طول عمر ساختمان‌های خود هستید؟ یکی از مهمترین عوامل جهت افزایش طول عمر ساختمان سیستم تاسیسات و لوله کشی آن می‌باشد.خوردگی و رسوبگری در لوله های فلزی و انبساط حرارتی زیاد ، عدم تحمل دما و فشار بالا و نفوذ پذیری اکسیژن در لوله های پلیمری ، هر ساله خسارت و هزینه های مستقیم و غیر مستقیم فراوانی را بر ساختمان ها تحمیل می نماید.تکنولوژی جدید ، با تلفیق فلز و پلیمر ، علاوه بر بهره گیری از مزایای لوله های فلزی و پلیمری ، معایب این لوله ها و مشکلات ناشی از کارکرد نامطلوب آنها را برطرف نموده است. لوله‌های پنج لایه‌ی PEX-AL-PEX با طول عمر بیش از ۵۰ سال و دمای کاربری حداکثر ۹۰ دره سانتیگراد همراه شماست.
مزایای لوله‌های نیوپایپ:
عدم نفوذ اکسیژن به داخل لوله ، جلوگیری از لجن زدگی و تغییر رنگ اب، افت فشار بسیار ناچیز بدلیل هموار بودن سطح داخل لوله، زنگ نمی زند رسوب نمی گیرد و هرگز نمی پوسد، تحمل حرارت تا حداکثر ۹۰درجه سانتی گراد؛ نصب سریع آسان وبدون ضایعات، مقام در برابر اسید ها وبازها، ضریب انبساط طولی بسیار کم، مقامت بالا در براربر فشار، براحتی خم وشکل میگیرد، نصب آسان ومطمئن

“خواننده گرامی ، اگر به محصول ما علاقه مندید و برای خرید دچار تردید هستید ، کارشناسان بخش فروش با صبر و حوصله فراوان به سوالات شما پاسخ خواهند داد تا هرگونه ابهامی برطرف شود. بخش فروش مستقیم ، آدرس شما را ثبت نموده و در هر زمانی که برای شما مناسب باشد ، کالا با پیک مخصوص شرکت ارسال می‌گردد، منتظر تماس شما هستیم ”

Email: ahp.tab@gmail.com

Website: http://pakhshazin.blogfa.com
Website: http://pakhsheazin.blogfa.com

تلفن های تماس:
۷۷۲۷۰۶۱۰
۰۹۱۲۸۰۳۹۷۱۲

فکس:
۷۷۲۷۰۶۱۱

برچسب ها

نظرات کاربران

شما باید عضوشوید تا بتوانید نظر ارسال کنید.